TOPlist
Heli Art
Heli Art
Autorské oděvní doplňky

Šperkařský festival Kroměříž

Datum konání: 12. - 13. 6. 2021
Otevírací doba: sobota: 9 - 18, neděle: 9 - 17 hod

Více informací >

Aktuality

Zahájení zámecké sezóny v Janovicích u Rýmařova

V sobotu 19. června 2021 proběhne u zámku v Janovicích zahájení turistické sezóny, jehož součástí bude i řemeslný jarmark a doprovodný kulturní program. U stánků prodejců z celého regionu budou k vidění zajímavé výrobky a regionální dobroty. K ukázkám řemesel se přidám i já s technikou malování na textil. Současně zde budu prodávat své výrobky. Nezapomeňte se zde zastavit třeba cestou z výletu do hor.

26.5.2021
Šperkařský festival Kroměříž
Datum konání: 12. - 13. 6. 2021

Druhý víkend v červnu proběhne v Kroměříži na venkovní zastřešené ploše výstaviště prodejní výstava šperků, drahých kamenů, minerálů a handmade výrobků od předních českých výrobců. K vidění zde bude nejen keramika, výrobky ze dřeva, textilní a dřevěné hračky ale i originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda atd. Budete moci si zde nakoupit i spoustu materiálů pro vlastní kreativní tvorbu. Nebude chybět ani ukázka řemesel. Na kroměřížském výstavišti je zdarma k dispozici 2500 parkovacích míst. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Budu se na Vás těšit.

26.5.2021
Více >
Nová kolekce malovaných obalů

Na našem webu nově najdete ručně malované bavlněné obaly na sluneční i dioptrické brýle, které je ochrání před poškrábáním a prachem. Tato pouzdra mají univerzální využití, jsou vhodná i na menší mobily, kosmetiku, léky, propisku nebo drobnosti, které se ztrácejí v kabelce. Praktický a zároveň originální dárek pro všechny věkové kategorie.

1.2.2021