TOPlist
Heli Art
Heli Art
Autorské oděvní doplňky

Podzimní šperkařský festival v Kroměříži

Datum konání: 23. - 24. 10. 2021
Otevírací doba: sobota: 9 - 18, neděle: 9 - 17 hod

Více informací >

Aktuality

Mineralogická burza v Ostravě
Datum konání: 9. října 2021
Otevírací doba: 9 - 14:30 hodin

Mineralogická setkání pořádá VŠB-TU Ostrava dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim v aule vysoké školy. Jedná se o akci spojenou s prodejní výstavou minerálů, fosilií a šperků, které se zúčastňuje stovka sběratelů, mineralogů i šperkařů z ČR. Návštěvníci tak mají možnost nakoupit špičkové minerály, drahé kameny i fosilie. Nedílnou součástí této výstavy jsou i originální šperky vyráběné s využitím kamenů. Určitě stojí za to vidět tyto přírodní skvosty na vlastní oči. Je to příležitost nejen pro odborníky, ale i širokou veřejnost. V rámci této akce jsou pro veřejnost otevřené i sbírky geologického pavilonu.

15.9.2021
Více >
Podzimní šperkařský festival v Kroměříži
Datum konání: 23. - 24. 10. 2021

Ráda bych vás pozvala do Kroměříže na prodejní výstavu šperků, drahých kamenů, minerálů a handmade výrobků od předních českých výrobců. Na kroměřížském výstavišti bude k vidění kromě šperků i keramika, výrobky ze dřeva, textilní a dřevěné hračky nebo originální oblečení. Budete si moci zde nakoupit i spoustu materiálů pro vlastní kreativní tvorbu. Tak neváhejte a udělejte si pohodový podzimní výlet do krásných kroměřížských zahrad a přijďte se podívat i na výstaviště. Budu se na Vás těšit.

26.5.2021
Více >
Krajkářské trhy ve Valašském Meziříčí
Datum konání: 26. - 27. listopadu 2021

Valašský krajkářský a řemeslný spolek společně se střední školou pořádá již 18. ročník krajkářských trhů, které nabízejí to nejlepší z tvorby moravských řemeslníků. Vám všem, kteří umíte ocenit ruční práci a zajímají vás tradiční řemesla, vřele doporučuji tuto akci navštívit. Dominantu těchto trhů tvoří paličkovaná krajka. Nakoupíte zde nejen výjimečné vánoční dárky, ale i spoustu materiálu pro vlastní tvoření. Letošní ročník se stejně jako loni uskuteční v Integrované střední škole na ulici Palackého ve Valašském Meziříčí. Přijďte se podívat, stojí to za to.

1.2.2021