TOPlist
Heli Art
Heli Art
Autorské oděvní doplňky

Aktuality

Kreativ Ostrava 2023
Datum konání: 10. - 11. listopadu 2023

Oblíbená ostravská prodejní výstava pomůcek a materiálu pro vlastní tvoření proběhne v pátek a sobotu na výstavišti Černá louka. Účastní se jí pravidelně přes stovka vystavovatelů, kteří zde nabízejí nejen pestrou škálu materiálů ke tvoření (korálky, látky, barvy…) ale i to nejlepší ze své autorské tvorby (kabelky, keramiku, oblečení ...) Na Kreativu budou probíhat různé workshopy a dílničky pro děti i dospělé. Bude se malovat, drátkovat, háčkovat, šít, vyrábět dekorace, mandaly nebo mýdla, zkrátka tvořit! Budeme se těšit na setkání s Vámi u našeho stánku s malovanými kabelkami a peněženkami.

23.9.2023
Více >
Výstava minerálů MINERAL-EXPO ve Zlíně
Datum konání: 21. října 2023
Otevírací doba: 9 - 17 hodin

V sobotu 21. října proběhne v konferenčním sále hotelu Zlín tradiční burza minerálů, drahých kamenů a šperků. Přijďte se pokochat krásou kamenů a odnést si domů nějaký skvostný kousek do svých sbírek. Těšíme se na Vás u stánku s kamínkovými čelenkami a květinami.

23.9.2023
Více >
Svatební veletrh v Opavě
Datum konání: 14. října 2023

První ročník svatebního veletrhu proběhne v sobotu 14. října v krásném prostředí Minoritského kláštera. Pořádá jej opavský svatební salon Ariana ve spolupráci s Kavárnou U modrého zvonku. Čekají vás módní přehlídky svatebních a společenských šatů, gastronomické zážitky a svatební dekorace. Pokud plánujete veselku, přijďte se inspirovat na tuto zajímavou akci. Mezi vystavujícími nebudou chybět ani naše originální ozdoby do vlasů z minerálů a šité šperky Swarovski.

23.9.2023
Více >
Mineralogická burza v Ostravě
Datum konání: 7. října 2023

Mineralogická setkání pořádá VŠB-TU Ostrava dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim v aule vysoké školy. Jedná se o prodejní výstavu minerálů, drahých kamenů, fosilií a šperků, které se zúčastňuje stovka sběratelů, mineralogů i šperkařů z celé ČR. Návštěvníci tak mají možnost nakoupit špičkové minerály a drahé kameny z různých koutů světa za nejnižší ceny přímo od sběratelů a přímých dovozců. Určitě stojí za to vidět tyto přírodní skvosty na vlastní oči. Je to příležitost nejen pro odborníky, ale i širokou veřejnost. V rámci této akce jsou pro veřejnost otevřené i sbírky geologického pavilonu vysoké školy. Budeme potěšeni, když se zastavíte u našeho stánku s kamínkovými čelenkami a květinami.

23.9.2023
Více >