TOPlist
Heli Art
Heli Art
autorský šperk, originální textilní výrobky

Jak nakupovat

Kdo prodává

Výrobcem a zároveň prodejcem zboží značky HELIART je Ing. Helena Sochová. Podnikám na základě živnostenského oprávnění, nejsem plátce DPH. Sídlo mé firmy je v Opavě. Kontaktní údaje jsou uvedeny v sekci Kontakty.

Jak objednat zboží

  • prostřednictvím nákupního košíku
  • s pomocí dotazníkového formuláře zobrazeného na webových stránkách v detailu produktu,
  • prostřednictvím e-mailu heliart@seznam.cz
  • nebo telefonicky na čísle 721 667 421 v době od 9 do 18 hod

Jak zaplatit zboží

  1. Bankovním převodem na číslo účtu uvedené na faktuře, která Vám bude vystavena následně po přijetí Vaší objednávky
  2. Dobírkou prostřednictvím České pošty
  3. V hotovosti - pouze při osobním předání v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Možnosti doručení zboží

  1. Poštou – Balík do ruky / Doporučená zásilka / Doporučené psaní (typ zásilky bude určen podle finální velikosti balíku)
  2. Osobní vyzvednutí v prodejnách firmy OPTYS v Olomouci, Havířově, Novém Jičíně, Bílovci a Jablonci – adresy prodejen najdete na tomto odkazu http://www.optys.cz/kontakty-prodejny-v-ceske-republice-1/​​ Prodejny papírenských a výtvarných potřeb firmy OPTYS využívám pouze jako své výdejní místo, objenávky zde není možné platit. Objednané zboží Vám bude na prodejnu odesláno k vyzvednutí pouze po předchozí platbě na účet.
  3. Osobní předání - v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Dodací lhůta

Objednávky budou vyřízeny obvykle do tří pracovních dnů. Pokud zvolíte způsob zaplacení převodem na účet, dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí Vaší platby.

V případě výroby na zakázku se dodací lhůta prodlužuje na 2 týdny.

Pokud nebude možné Vaši objednávku vyřídit z důvodu vyprodání konkrétního materiálu, nabídnu Vám jiné varianty výrobku, pokusím se najít řešení, které Vám bude vyhovovat.

 

Případné reklamace budou řešeny individuálně. Pokud se vyskytne problém se zbožím, kontaktujte mne prosím a dohodneme se na opravě, výměně zboží či vrácení zaplacené částky.

Aktuality

Příjem objednávek pouze do konce listopadu!

Vážení zákazníci, do konce listopadu budete mít možnost posílat objednávky na Vánoce. V průběhu prosince již bohužel nebudu moci z časových důvodů přijmat a odesílat vaše internetové objednávky. Děkuji za pochopení.

20.11.2018
Advent na Zemědělce
Datum konání: 30.11. - 1.12. 2018

Začátek adventního času bývá každoročně spojený s vánoční kulturní akcí na Masarykově střední zemědělské škole v Opavě. Celou školu zaplní prodejci ručních výrobků, v několika učebnách najdete výtvarné dílny pro děti, v aule můžete shlédnout vystoupení pěveckých a tanečních souborů. Můžete se inspirovat ukázkami prostřených vánočních tabulí a nakoupit vánoční dekorace. Na závěr pátečního i sobotního dne nebude chybět tradiční ohňostroj. Živý betlém a cimbálová muzika dotvářejí nezaměnitelnou atmosféru této akce.

20.11.2018
Vánoce na zámku v Kravařích
Datum konání: 8. - 9. prosince 2018

Tradiční vánoční jarmark na kravařském zámku proběhne o druhém adventním víkendu. Těšit se můžete na krásně vyzdobený zámek, jarmark s rukodělnými výrobky, spoustu napečených dobrot a dílničky pro děti. O doprovodný hudební program se postarají místní pěvecké sbory, cimbálovka a další kapely. Přijďte se vánočně naladit a nakoupit netradiční vánoční dárky na zámek do Kravař.

30.7.2018
Vánoční jarmark na zámku v Bruntále
Datum konání: 15. prosince 2018

Na krásném bruntálském zámku proběhne poslední předvánoční sobotu 15. prosince komorní řemeslný jarmark. Nakoupit zde můžete kvalitně zpracované ruční výrobky, vánoční ozdoby a také nějaké dobroty. Hudební program doplní výtvarné dílničky pro děti. Udělejte si v předvánočním shonu čas a podnikněte výlet na bruntálský zámek.

30.7.2018