TOPlist
Heli Art
Heli Art
autorský šperk, originální textilní výrobky

Jak nakupovat

Kdo prodává

Výrobcem a zároveň prodejcem zboží značky HELIART je Ing. Helena Sochová. Podnikám na základě živnostenského oprávnění, nejsem plátce DPH. Sídlo mé firmy je v Opavě. Kontaktní údaje jsou uvedeny v sekci Kontakty.

Jak objednat zboží

  • prostřednictvím nákupního košíku
  • s pomocí dotazníkového formuláře zobrazeného na webových stránkách v detailu produktu,
  • prostřednictvím e-mailu heliart@seznam.cz
  • nebo telefonicky na čísle 721 667 421 v době od 9 do 18 hod

Jak zaplatit zboží

  1. Bankovním převodem na číslo účtu uvedené na faktuře, která Vám bude vystavena následně po přijetí Vaší objednávky
  2. Dobírkou prostřednictvím České pošty
  3. V hotovosti - pouze při osobním předání v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Možnosti doručení zboží

  1. Poštou – Balík do ruky / Doporučená zásilka / Doporučené psaní (typ zásilky bude určen podle finální velikosti balíku)
  2. Osobní vyzvednutí v prodejnách firmy OPTYS v Olomouci, Havířově, Novém Jičíně, Bílovci a Jablonci – adresy prodejen najdete na tomto odkazu http://www.optys.cz/kontakty-prodejny-v-ceske-republice-1/​​ Prodejny papírenských a výtvarných potřeb firmy OPTYS využívám pouze jako své výdejní místo, objenávky zde není možné platit. Objednané zboží Vám bude na prodejnu odesláno k vyzvednutí pouze po předchozí platbě na účet.
  3. Osobní předání - v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Dodací lhůta

Objednávky budou vyřízeny obvykle do tří pracovních dnů. Pokud zvolíte způsob zaplacení převodem na účet, dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí Vaší platby.

V případě výroby na zakázku se dodací lhůta prodlužuje na 2 týdny.

Pokud nebude možné Vaši objednávku vyřídit z důvodu vyprodání konkrétního materiálu, nabídnu Vám jiné varianty výrobku, pokusím se najít řešení, které Vám bude vyhovovat.

 

Případné reklamace budou řešeny individuálně. Pokud se vyskytne problém se zbožím, kontaktujte mne prosím a dohodneme se na opravě, výměně zboží či vrácení zaplacené částky.

Aktuality

Otevírání zámecké sezóny v Janovicích
Datum konání: 9. června 2018

V sobotu 9. června se na zámku v Janovicích uskuteční slavnostní zahájení zámecké sezóny. Na programu bude od 11 hodin řemeslný jarmark, odpoledne bude patřit vystoupení dětí z rýmařovské ZUŠ s koncertem a Květinovou módní přehlídkou. Na akci dále vystoupí děti z mateřských škol, nebude chybět ani divadlo a hudební vystoupení českých i polských kapel. Těšit se můžete také na výtvarný workshop, keramickou dílnu, deskové hry, předení na kolovrátku, kováře, malování na hedvábí, komentované prohlídky zámku a mnoho dalšího.

31.5.2018
Více >
Lázeňský jarmark v Karlově Studánce
Datum konání: 30. června 2018

Poslední červnovou sobotu před začátkem prázdnin můžete vyrazit na výlet do Karlovy Studánky, krásných horských lázní a pobýt tam na čerstvém vzduchu, nabrat léčivou vodu, vydat se po vodopádech nahoru na Praděd a nebo si užít komorní lázeňský jarmark a nakoupit tam nějakou regionální specialitu. Budu se těšit na setkání s vámi u stánku s malovanými výrobky blízko sochy děda Praděda.

31.5.2018
Více >