TOPlist
Heli Art
Heli Art
autorský šperk, originální textilní výrobky

Jak nakupovat

Kdo prodává

Výrobcem a zároveň prodejcem zboží značky HELIART je Ing. Helena Sochová. Podnikám na základě živnostenského oprávnění, nejsem plátce DPH. Sídlo mé firmy je v Opavě. Kontaktní údaje jsou uvedeny v sekci Kontakty.

Jak objednat zboží

  • prostřednictvím nákupního košíku
  • s pomocí dotazníkového formuláře zobrazeného na webových stránkách v detailu produktu,
  • prostřednictvím e-mailu heliart@seznam.cz
  • nebo telefonicky na čísle 721 667 421 v době od 9 do 18 hod

Jak zaplatit zboží

  1. Bankovním převodem na číslo účtu uvedené na faktuře, která Vám bude vystavena následně po přijetí Vaší objednávky
  2. Dobírkou prostřednictvím České pošty
  3. V hotovosti - pouze při osobním předání v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Možnosti doručení zboží

  1. Poštou – Balík do ruky / Doporučená zásilka / Doporučené psaní (typ zásilky bude určen podle finální velikosti balíku)
  2. Osobní vyzvednutí v prodejnách firmy OPTYS v Olomouci, Havířově, Novém Jičíně, Bílovci a Jablonci – adresy prodejen najdete na tomto odkazu http://www.optys.cz/kontakty-prodejny-v-ceske-republice-1/​​ Prodejny papírenských a výtvarných potřeb firmy OPTYS využívám pouze jako své výdejní místo, objenávky zde není možné platit. Objednané zboží Vám bude na prodejnu odesláno k vyzvednutí pouze po předchozí platbě na účet.
  3. Osobní předání - v sídle firmy (Opava) nebo na prodejních akcích (viz sekce Aktuality)

Dodací lhůta

Objednávky budou vyřízeny obvykle do tří pracovních dnů. Pokud zvolíte způsob zaplacení převodem na účet, dodací lhůta začíná běžet dnem přijetí Vaší platby.

V případě výroby na zakázku se dodací lhůta prodlužuje na 2 týdny.

Pokud nebude možné Vaši objednávku vyřídit z důvodu vyprodání konkrétního materiálu, nabídnu Vám jiné varianty výrobku, pokusím se najít řešení, které Vám bude vyhovovat.

 

Případné reklamace budou řešeny individuálně. Pokud se vyskytne problém se zbožím, kontaktujte mne prosím a dohodneme se na opravě, výměně zboží či vrácení zaplacené částky.

Aktuality

Velikonoční jarmark v Linhartovech
Datum konání: 17. března 2018

Třetí březnový víkend si můžete přijít zpříjemnit na zámeček do Linhartov, kde vás čeká tradiční velikonoční jarmark s ukázkami řemesel a pestrou nabídkou ručních výrobků od 60 výrobců – keramické výrobky, výtvory z pediku, skla, dřeva, velikonoční vazby, pomlázky, šperky, dřevěné hračky i výrobky z textilu. I letos budete mít možnost si zakoupit domácí dobroty na zámeckém nádvoří.

16.2.2018
Více >
Velikonoce na zámku v Kravařích
Datum konání: 17. -. 18. března 2018

Již tradičně se na zámku v Kravařích uskuteční Velikonoční jarmark spojený s ukázkami lidových řemesel a zdobení kraslic. Na nádvoří zámku se usídlí historická skupina Agripa. Děti se můžou těšit na oblíbené divadélko babky Miládky. V zámecké kapli budete mít možnost si poslechnout unikátní komodové hodiny z konce 19. století, které nádherně hrají.

16.2.2018
Více >
Velikonoční jarmark na zámku v Bruntále
Datum konání: 24. března 2018

Muzeum v Bruntále pořádá na zámku v sobotu 24. března tradiční velikonoční jarmark. Čeká vás nejen na jarmark se spoustou pečených dobrot ale i vystoupení dětí místních škol.

16.2.2018
Novojičínský velikonoční jarmark
Datum konání: 24. března 2018

V sobotu 24. března proběhne na nádvoří Žerotínského zámku v Novém Jičíně řemeslný jarmark s ukázkou výroby lidových tvůrců. Přijďte se pokochat krásnými ručními výrobky a zavzpomínat tak na staré časy a zaniklá řemesla.

16.2.2018
Více >
Velikonoční prohlídka zámku Hošťálkovy
Datum konání: 30. března 2018

Pokud ještě nemáte program na Velký pátek, můžete vyrazit na zámek Hošťálkovy, který bude tento den mimořádně zpřístupněn veřejnosti. Kromě komentovaných prohlídek vás čeká i komorní jarmark výrobců z blízkého okolí.

16.2.2018