TOPlist
Heli Art
Heli Art
autorský šperk, originální textilní výrobky

Kontakty

Vítám vaše názory, nápady a požadavky, které jsou pro mne cenným zdrojem podnětů a motorem, jež pohání k  zlepšování. Není v mých silách otestovat všechno, co v dílně vzniká, proto vám budu vděčná za připomínky a zpětnou vazbu. 

Ing. Helena Sochová
Masarykova třída
Opava
IČ: 01753797
heliart@seznam.cz
+ 420 721 667 421

Napište nám

Odeslat dotaz

Aktuality

Jarmark lidových řemesel v Kohoutově

V sobotu 11. srpna se do malé vesničky u Dvora Králové nad Labem sjedou řemeslníci ze všech koutů republiky. Celá vesnice se naplní stánky s ručními výrobky lidových řemeslníků, keramiků, košíkářů, švadlenek, kovářů a mnoha jiných. Mezi 200 stánky najdete i ten můj s malovanými kabelkami. O doprovodný program se postarají Poutníci, Robert Křesťan, nebo třeba Pepa Nos a pro děti jsou přichystána oblíbená loutková divadélka.

30.7.2018
Slavnosti Tří kápí v Třebíči

Slavnosti Tří kápí se pořádají jako oslavy bohaté historie města a zápisu třebíčských kulturních památek na seznam UNESCO. Návštěvníci Třebíče se ve dnech 17. – 19. srpna mohou těšit na koncerty, středověké městečko, noční historický průvod, velkolepý ohňostroj a celou řadu atrakcí pro děti i dospělé včetně doprovodného jarmarku ručních výrobků, na kterém se v sobotu můžeme spolu potkat u mého stánku s malovanými textilními výrobky.

30.7.2018
Více >