TOPlist
Heli Art
Heli Art
autorský šperk, originální textilní výrobky

Kontakty

Vítám vaše názory, nápady a požadavky, které jsou pro mne cenným zdrojem podnětů a motorem, jež pohání k  zlepšování. Není v mých silách otestovat všechno, co v dílně vzniká, proto vám budu vděčná za připomínky a zpětnou vazbu. 

Ing. Helena Sochová
Masarykova třída
Opava
IČ: 01753797
heliart@seznam.cz
+ 420 721 667 421

Napište nám

Odeslat dotaz

Aktuality

Příjem objednávek pouze do konce listopadu!

Vážení zákazníci, do konce listopadu budete mít možnost posílat objednávky na Vánoce. V průběhu prosince již bohužel nebudu moci z časových důvodů přijmat a odesílat vaše internetové objednávky. Děkuji za pochopení.

20.11.2018
Advent na Zemědělce
Datum konání: 30.11. - 1.12. 2018

Začátek adventního času bývá každoročně spojený s vánoční kulturní akcí na Masarykově střední zemědělské škole v Opavě. Celou školu zaplní prodejci ručních výrobků, v několika učebnách najdete výtvarné dílny pro děti, v aule můžete shlédnout vystoupení pěveckých a tanečních souborů. Můžete se inspirovat ukázkami prostřených vánočních tabulí a nakoupit vánoční dekorace. Na závěr pátečního i sobotního dne nebude chybět tradiční ohňostroj. Živý betlém a cimbálová muzika dotvářejí nezaměnitelnou atmosféru této akce.

20.11.2018
Vánoce na zámku v Kravařích
Datum konání: 8. - 9. prosince 2018

Tradiční vánoční jarmark na kravařském zámku proběhne o druhém adventním víkendu. Těšit se můžete na krásně vyzdobený zámek, jarmark s rukodělnými výrobky, spoustu napečených dobrot a dílničky pro děti. O doprovodný hudební program se postarají místní pěvecké sbory, cimbálovka a další kapely. Přijďte se vánočně naladit a nakoupit netradiční vánoční dárky na zámek do Kravař.

30.7.2018
Vánoční jarmark na zámku v Bruntále
Datum konání: 15. prosince 2018

Na krásném bruntálském zámku proběhne poslední předvánoční sobotu 15. prosince komorní řemeslný jarmark. Nakoupit zde můžete kvalitně zpracované ruční výrobky, vánoční ozdoby a také nějaké dobroty. Hudební program doplní výtvarné dílničky pro děti. Udělejte si v předvánočním shonu čas a podnikněte výlet na bruntálský zámek.

30.7.2018